Водоспад Шипіт

Організовуючи екскурсії в Карпатах і Закарпатті, ми просто зобов’язані відзначити таку пам’ятку як водоспад «Шипіт». У підніжжі полонинського хребта Карпат розташовуватися чудове творіння природи – водоспад Шипіт, волога в якому спадає численними барвистими каскадами. Даний водоспад вважається знаменитим туристичним місцем, відвідують яке, з кожним роком все більше і більше. Вода у водоспаді спадає численними барвистими каскадами.

Свій початок струмок бере на високих Боржавських полонинах. Навесні, завдяки талим водам, водоспад особливо прекрасний. Влітку ж водоспад являє собою маленький струмок, що збігає каскадом по декількох скельних уступах. Загальна висота водоспаду “Шипіт” 14 метрів.

У теплу пору року він особливо притягує до себе подорожніх власної чарівною свіжістю, загадкової водною стихією. Є тут на що подивитися навколо на території заказника місцевого значення «Водопад Шипіт» багато зроблено для приємного відпочинку, ознайомлення з природною красою.

Однак найвеличніше захоплення від падаючої з висоти 14 метрів води. Тут люблять фотографуватися туристи насолоджуючись красою і лісовими звуками бурхливого потоку. Причаївшись в глибокому ущелині річки Пилипець, на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава, біля підніжжя гори Гемба (на височині 744 м. нрм.), Водоспад розташований в межах Міжгірського регіону, приблизно в 10 км від залізничної станції Воловець, в 6 км від села Пилипець. Дістатися сюди можна через село Подобовець.