Замок Шенборна

Історія замку Шенборна почали ще з 40-х років XVIII століття і триває до наших днів. В даний час в ньому знаходиться санаторій Карпати, де отдихаюшіе можуть пройти курс лікування серцево-судинних захворювань .. Є привабливість для туристів полягає в незабутній атмосфері, приголомшливою вооброженіе архітектурою і за своєю суттю унікальною парковою зоною.

Полювання завжди була популярною розвагою аристократів, і Карпати з їх недоторканою природою та тваринним світом були дуже підходящі для мисливців. Австрійськими власниками території сучасного Закарпаття, Шенборн, любили полювання біля села Чинадієво. Для цього вони спочатку побудували деревянниц замок, який був змінений до палацу в 1890 році. Палац побудований в стилі романтизму з елементами готики, архітектурні модною тенденцією на рубежі 19-20-го століть.

 Між шпилем куполів Є високі воронки. Цікаво, що їх число відповідає кількості тижнів у році – 52, в той час як є 365 вікон в палаці, і 12 входів (рівна кількість днів і місяців в році, відповідно). Без сумніву, це оригінальна ідея відповідає духу романтизму теж.

Інтер’єр замку був розроблений, щоб створити затишну та комфортну атмосферу для відпочинку після активного розваги. Цьому сприяє скрип дерев’яних сходів, каміни з тріском вугілля, і люстри прикрашені мисливськими трофеями, будучи характерною особливістю мисливських місць. Геральдичний символ Шенборн, ворона лев, повторно використовується в елементах внутрішнього і зовнішнього декору.

Великий і мальовничий парк викладений навколо замку, з буками, смереками, сакурами, соснами, і іншими рідкісними деревами, посадженими тут. У палацовому парку розкинулося відоме озеро, яке було копією дуалізму на рубежі 19-го-20-го століть.