Зелений туризм

Зелений (або еко-) туризм – досить широке поняття. Але це завжди відпочинок в екологічно чистій місцевості, в умовах максимального контакту з природою. Що зовсім не означає, що вам доведеться жити в наметах і митися в річці. Ми можемо запропонувати як недорогий номер в Карпатах, так і елітний котедж – все залежить від ваших вимог.

Зелений туризм – це галузь яка розробляє в сьогоденні умови цікавого пізнання природи, звичаїв, традицій і т.д. Відвідуючи сільську місцевість, людина входить в світ практичної та духовної діяльності, активізує потребу в реалізації власних творчих здібностей, удосконалює вміння цінувати природу, духовне, праця людей. В результаті істотно збагачується багаж знань про рідний край та інших країн, і це не тільки пізнавально, але і цікаво особливо для ваших дітей. Сільський зелений туризм включає в себе ряд цінностей. Під час своїх подорожей і походів, як в межах своєї країни і за кордоном діти знайомляться з країною і її людьми, їх життям національною культурою.

Оскільки туристична діяльність проводиться в більшій мірі в колективі, коли команда залежить один від одного і в обов’язковому порядку потрібно тактовність, уважне ставлення один до одного, коли власні інтереси не можна ставити вище інтересів колективу, то все це представляє великі можливості для інтенсивного виховання в дусі колективізму і для формування таких цінних рис характеру, як впевненість в собі, здатність прийти на допомогу.

Основним засобом виховання любові до рідної природи є знання про неї. Сільський зелений туризм є альтернативою, адже поєднує в собі різні види діяльності корисні людині. Отже клієнт Ви можете не тільки відпочити і дізнатися щось, але і оздоровитися.

Leave a Reply

Your email address will not be published.