Кращі гірськолижні курорти України

Популярний Український гірськолижний курорт Славське підкорить туристів своїм розташуванням на висоті 1200 метрів над рівнем моря. Розташована курортна зона Славське у Львівській області, на горі під назвою Тростян. Гірські траси природно розташовані на схилах цієї гори. Нерівномірність схилів гори Тростян дозволяє розділити всі траси на 3 частини, для новачків, умілих і любителів гострих відчуттів. Загальна довжина всіх 11 трас в Славському перевищує 22 кілометри.
Славське це абсолютно, універсальне місце, яке підійде для будь-якої компанії, і для сімейного зимового відпочинку в горах. Крім гірських спусків, тут можна відвідати стежки і печеру розбійників Довбуша. Побувати на стику річок Славська та Опір і, звичайно ж, оглянути замок Тускать. Крім того, вируючий водоспад Кам’янка вразить своєю красою всіх приїхали в цей курорт.
Харчування в місцевих кафе і ресторанах досить недороге і дуже смачне.
Драгобрат, третій за рахунком, але не за популярністю зимовий курорт України. При розташуванні на 1400 метрах з Драгобрату відкривається чудовий вид на природу Карпати. Оточений курорт горами майже з усіх боків, завдяки цьому сніг тримається досить довгий час і продовжує період, в який можна відвідати це чудове місце. Товщина снігу на гірськолижних трасах досягає 1,5 метра. Крім гірськолижного спорту можна пройти пішохідну екскурсію до великого Драгобратського водоспаду.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *