На зимові свята в Карпати

Карпати – відмінний варіант для тих, хто любить проводити зимові канікули поза домом. Зовсім не обов’язково їхати за кордон в пошуках особливої ​​святкової атмосфери, адже можна знайти щось навіть набагато більше поруч з будинком. Відпочинок в Карпатах вибирають любителі справжньої морозною і сніжної зими. Новорічний відпустку в цих краях проходить дуже весело і насичено, туристи залишаються задоволені і високим рівнем обслуговування. Що вже говорити про приголомшливу красу гір і природи в цілому!
Українські Карпати – це справжня зимова казка. Все навколо вкрито ковдрою чистого снігу, який буквально засліплює при зустрічі з сонячними променями. Повітря неймовірно свіже. А головне – тут дуже затишно, завдяки відомому українському гостинності і багатства місцевих звичаїв і традицій. Для більшості різдвяні свята – найулюбленіші в році, і тут їх відзначають з великим розмахом. Чи не замовкають народні гуляння з танцями, піснями, костюмованими уявленнями.
Ще одна перевага проведення відпустки в українських горах – можливість познайомитися з місцевою гуцульською кухнею. Спочатку складно уявити, що страви з таких простих інгредієнтів можуть бути до такої міри смачними. До місцевих голубці, книші, Росівниця, бануш гості краю просто закохуються!
При згадці зимової відпустки в горах, в першу чергу, виникають асоціації з гірськими лижами, сноубордом і іншими видами активної діяльності в холодну пору року. Нині Карпати – це сучасний гірськолижний курорт з розвиненою інфраструктурою. У розпорядженні туристів готельні комплекси, лижні траси будь-якої складності, центри навчання з професійними інструкторами.
Широкий вибір курортних зон. Однією з кращих вважається Яблуниця. На її території є 12 гірськолижних трас, що відрізняються один від одного складністю і довжиною. Перекусити і відпочити можна в одному з численних кафе, але ще краще буде зайти в гуцульську колибу. Такий заклад відрізняється особливою домашньою обстановкою. Тут нагодують традиційними стравами, зігріють трав’яним чаєм або гарячим вином.
Але Карпати – це не тільки всі умови для першокласного гірськолижного відпочинку. Перед поглядом туриста постають унікальні архітектурні пам’ятки, які свідчать про цікаве історичне минуле. Тут можна знайти навіть величні замки!
Провівши зимові свята в Українських Карпатах, неодмінно з’явиться бажання повернутися. І зовсім не обов’язково взимку – цей край чарівний в будь-який час року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *